ÇALIŞTIĞIMIZ SEKTÖRLER

 • Tekstil

  Z Global Lojistik perakende ve tekstil sektörününde kolili ve askılı taşımacılığı paketleme Yurtiçi ve Uluslararası depolama hizmetleriyle müşterilerinin tüm ihtiyaçlarına cevap vermektedir.

  Geniş Bilgi İçin
 • Otomotiv

  Z Global Lojistik, ürün ve üretim teknolojilerinde meydana gelen değişiklikler çerçevesinde değişim yaşayan otomotiv sektörünün ihtiyaç duyduğu lojistik altyapısını sürekli geliştirmektedir.

  Geniş Bilgi İçin
 • Endüstri

  Z Global Lojistik, müşterilerinin endüstriyel üretkenliklerini sürdürülebilir bir biçimde artırmalarına yardımcı olmak adına sanayi ve altyapı alanındaki iş ortaklarına hizmet vermektedir.

  Geniş Bilgi İçin
 • E-Ticaret

  e-Ticaret operasyonun gizli kahramanı entegre lojistik hizmetleri ile Z Global Lojistik, sipariş verilen ürünün ve sipariş miktarının doğru zamanda, doğru şekilde, doğru kişiye eksiksiz ve kusursuz şekilde gönderimini gerçekleştirmektedir..

  Geniş Bilgi İçin
 • Sağlık

  Z Global Lojistik, üretici ve ithalatçı ilaç firmaları, medikal firmaları, ecza depoları ve hastaneler gibi sağlık sektöründeki farklı halkalara etkin ve yaratıcı çözümler geliştirmektedir..Bu süreçte, ürünler ilk noktadan son noktaya kadar taşınmakta ve depolanmaktadır.

  Geniş Bilgi İçin
 • Elektronik

  Elektronik sektöründe hizmet veren lider firmalarla çalışan Z Global Lojistik, hizmet kalitesini mevcut ve potansiyel müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda, gelişen teknolojiyle paralel olarak sürekli geliştirmekte ve yenilemektedir..

  Geniş Bilgi İçin